Úvod

Vítejte do světa esenciálních olejů – živé síly přírody!

CO JSOU ESENCIÁLNÍ OLEJE YOUNG LIVING

Společnost Young Living je průkopník a světová jednička v oblasti 100% čistých přírodních esenciálních olejů nejvyšší kvality. Klíčem ke kvalitě a čistotě je proces Seed to Seal (Od semínka k obalu – viz video

), díky kterému má Young Living kontrolu nad celým procesem vzniku esenciálních olejů – od pěstování rostlin na vlastních farmách, přes pečlivou destilaci při nízkém tlaku a teplotě, až po testování olejů v laboratoři a konečné zabalení produktu. D. Gary Young, zakladatel Young Living, studoval ve Francii, Egyptě a středomoří středověké i starověké způsoby výroby a využití esenciálních olejů. Pěstováním bylin na vlastních farmách a pečlivou výrobou podle původních postupů se Gary Youngovi podařilo dosáhout kvality a účinnosti esenciálních olejů, která byla v několika posledních staletích zapomenuta. Co jsou esenciální oleje nejvyšší kvality?

PRAKTICKÉ SEMINÁŘE O ESENCIÁLNÍCH OLEJÍCH

Chcete se dozvědet více, co jsou to esenciální oleje, jak fungují a jak je bezpečně používat pro sebe, rodinu, klienty i domácí zvířata? Navštivte některý z praktických seminářů nebo si dohodněte osobní konzultaci zdarma.

V ČEM JSOU ESENCIÁLNÍ OLEJE YOUNG LIVING VÝJIMEČNÉ

Roll-on

Esenciální oleje nejvyšší kvality a čistoty se od komerčních esenciálních olejů liší přísnými požadavky na kvalitu a standard pěstování rostlin, průběhu sklizně, procesu destilace a laboratorních testů. Více o různých třídách esenciálních olejů a rozdílu mezi kvalitou esenciálních olejů nejvyšší čistoty  a komerčně vyráběných olejů naleznete zde.

Young Living esenciální oleje překonávají i standardní požadavky na organickou kvalitu a čistotu. Vysvětlení rozdílu mezi organickou kvalitou a esenciálními oleji nejvyšší  kvality a čistoty naleznete zde.

CO OVLIVŇUJE ÚČINNOST ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

Esenciální oleje plní v rostlinách stejnou úlohu jako krev v lidském těle. Nesou v sobě  „životní sílu“ rostlin neboli energii (frekvenci), kterou je možné měřit a která je harmonická s životní energií člověka. Naši předkové tyto skutečnosti intuitivně znali a vynalezli postupy přípravy ese nciálních olejů, které tyto důležité vlastnosti olejů zachovávají. To bohužel nelze říci o většině současných výrobních postupů, kde se běžně esenciální oleje destilují za vysokého tlaku a teploty a často se do nich přimíchávají umělé chemické látky nebo jsou to dokonce esenciální oleje plně syntetické. Důvodem je snaha o co nejlevnější cenu. Od takto vyráběných olejů nelze očekávat, že budou mít stejné vlastnosti  jako esenciální oleje našich předků. Více si o této problematice můžete přečíst zde. Young Living je průkopníkem ve výrobě a využití esenciálních olejů dle původních staletími prověřených postupů. Vyzkoušejte si rozdíl sami!

DOPORUČUJEME VÁM VYZKOUŠET ZEJMÉNA TYTO PRODUKTY:

Z jednoduchých olejů určitě doporučujeme ‚základní trojici‘ Máta (Peppermint), Levandule (Lavender) a Citrón (Lemon). Nejoblíbenější směsi olejů jsou Thieves (Zloději), Deep Relief (Hluboká úleva), Breathe Again (Volný dech), Stress Away (Proti stresu), Valor (Odvaha) a Radost (Joy). Velmi

Young-living-essential-oils

populární je i zubní pasta s obsahem esenciálních olejů Dentarome Ultra a levandulový sprchový a koupelový šampon Lavender Bath & Shower Gel. Z doplňků stravy doporučujeme džus z čínských plodů Goji NingXia Red, které jsou tajemstvím tradicní dlouhověkosti lidí v horských oblastech Číny a Pákistánu. Informace o dalších produktech Young Living naleznete v záložce Produkty nebo přímo na stránkách Young Living/Products.

Nový virtuální katalog v češtině: zde
(kompletní nabídka pro evropský trh Young Living)

JAK LZE ZÍSKAT PRODUKTY YOUNG LIVING?

Oleje a produkty Young Living lze nakoupit výhradně přímo ze skladů Young Living. Evropský sklad Young Living se nachází v Chorvatsku (doprava do ČR standartně trvá 4 pracovní dny).

Registrujte se jako člen pro nákup: zde

Pokud chcete začít produkty Young Living používat, obraťte se na některého z našich distributorů kteří vám pomohou s registrací a vysvětlí vám zásady bezpečného používání esenciálních olejů terapeutické kvality.

ZPŮSOBY POUŽITÍ ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

Čisté esenciální oleje Young Living lze užívat různými způsoby, vč.inhalace a pomocí difuzéru. O způsobech aplikace esenciálních olejů se můžete dočíst zde. Esenciální oleje Young Living jsou čisté, přírodní, jsou však velice koncentrované a je tedy potřeba dodržovat některá bezpečnostní pravidla použití.

KONTAKTUJTE NÁS

Ještě jednou vítejte do světa esenciálních olejů tYoung Living. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo budete potřebovat naší asistenci, neváhejte nás kontaktovat zde.