O mně

Jmenuji se Alena Brožová.

Původně jsem vystudovala ekonomii, ale už mnoho let se zabývám alternativními metodami ozdravění a anti-ageingu. Ohromně mě to baví. Věnuji se všem věkovým kategoiím a také často a ráda pracuji s budoucími maminkami. Jsem matkou dvou dětí a i právě proto se zajímám o oblasti jako: škola, vzdělávání, podpora soutředění a další.

Mám zkušenosti i s prací se zvířaty. Doma mám psího seniora a pozoruji velice pozitivní výsledky i na něm.

Je skvělé najít svoje metody, které nám dávají svobodu, variabilitu a možnost jak snadnějí zvládat různé situace, stres, koncentrace a další. Ja skvělé najít svůj způsob – jak se cítit dobře. Velmi ráda předám své poznatky dál, dělá mi radost když je může využít i někdo jiný.

Esenciální oleje Young Living a já.
Změny po kapkách jsou skvělé, kouzelné i zábavné. 🙂

Esenciální oleje Young Living jsou pro mě už několik let radost a nádhera přírody, síla i jemnost dohromady. Kouzlo v lahvičce – i způsob seberozvoje. Velmi ráda předávám lidem kolem sebe informace o kvalitních esenciálních olejích Young Living. Pomáhají mi v práci, těší mě v každodenním životě a díky nim se citím dobře. Stačí udělat první krok – přivonět k lahvičce a hned poznáme, že je svět krásný. Spoustu postupů jsem vyzkoušela na sobě. Samostudiem i přednáškami jsem získala informace a dala jsem si dohromady mnoho souvislostí. Zajímá mě rozvoj v duchovní oblasti, podpora tvořivosti, regenerace a harmonizace těla.
Ráda vás pozvu do svého týmu a předám vám své zkušenosti, poradím i pomůžu. Mohu sjednat kdykoli osobní schůzku v Kladně a v Praze, ale často bývám k zastižení i v Žamberku, v Orlických horách. (pokud kdokoliv z mého týmu má zájem i o byznys.stránku, velmi ráda s čímkoliv pomůžu, včetně dostatku kvalitních informací a podpory z mé strany).

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je obrazek-1024x1024.png.

Proč miluji YL:

Produkty Young Living mám ráda proto, že tyto esenciální oleje jsou nádherné a živé. Cítím se s nimi být součástí přírody.

Například esenciální směsi White Angelica, Valor a Acceptance jsou moje milované. Velice si jich vážím. Na cestách, při práci, při odpočinku, i jako parfém. Je úžasné mít takovou krásu na dosah a vždy s sebou✨.

Proč miluji tyto esenciální oleje? S nimi se cítím být součástí celku. Celý vesmír v jedné lahvičce. Je v nich krása, život, a lehkost bytí. Cítím z nich radost z krás naší Země. S úžasnými vůněmi esenciálních olejů se člověku zatají dech a tělo jenom přijímá tu nádheru.

Stačí vyzkoušet …… (jsou skvělé pro pleť, pro pohodu i wellness, na relaxaci, při práci, pro domácnost a mnoho… mnoho… mnoho ….dalších 🙂

…. stačí otevřít lahvičku ….. je to skvělé, zábavné, velmi účinné, …….