Prohlášení o kvalitě olejů Young Living

Jakost esenciálních olejů Young Living

AFNOR

Oleje Young Living splňují předpisy AFNOR/ISO pro oleje, pro které byly tyto předpisy vytvořeny. Navíc, kde byl definován AFNOR kvantitativní standard, Young Living tento standard  splňuje a uvádí označení AFNOR na etiketě. Pokud na etiketě není uvedeno označení AFNOR, jednoduše to znamená, že pro ten konkrétní olej nebyly směrnice AFNOR definovány.

Young Living® esenciální oleje jsou známy pro svou čistotu a svou  jakost. Máme velmi přísné výrobní směrnice a provádíme testování plynovou chromatografií každé série olejů před jejich expedicí.Analýza plynovou chromatografií poskytuje cenné informace o složení našich čistých esenciálních olejů bez jakýchkoliv přísad. Young Living® vytvořil na základě těchto analýz škálu hodnot pro každý olej, které musí být splněny včetně nejvyšší kvality a účinnosti.

Prohlášení o terapeutické jakosti

Young Living® uznává a podporuje standardy určené AFNOR a ISO pro obchodování s esenciálními oleji a jsme hrdí, že všechny standardy AFNOR a ISO splňujeme. Navíc k těmto externím předpisům si však Young Living® stanovil a dodržuje vyšší interní standard postavený na našich vlastních přísných požadavcích na kvalitu.

Každý esenciální olej musí, bez přídavku jiných látek nebo jiné nepřirozené manipulace, vědecky prokázat svou účinnost a splnit kriteria v každé ze čtyř klíčových oblastí: Rostliny, Příprava, Čistota a Potence.

  1. Rostliny: Produkty Young Living® jsou vyráběny z kvalitních rostlin pěstovaných na zdravé a výživné půdě a sklízených v optimální době.
  2. Příprava: S úctou a přísným respektováním dávné moudrosti, tradic a umění destilace usiluje Young Living® ve svých produktech všemi způsoby o uchování „živoucí energie přírody“ tak blízko přirozenému stavu jak je to jen možné.
  3. Čistota: Díky používání kvalitních rostlin a pečlivé přípravě, bez přidávání jiných látek nebo desinfekce, jsou naše produkty 100% čisté. Young Living® esenciální oleje jsou bez přídavných látek a naprosto čisté bez chemikálií, pesticidů a kovů.
  4. Potence: Vášeň pro byliny a naše kvalita zaručují výsledky při výrobě nejkvalitnějších esenciální olejů na světě se správným poměrem rostlinných látek, které reprezentují nepřekonanou sílu a účinnost.

I když existují oleje vyráběné konkurenčními výrobci, které splňují předpisy AFNOR a ISO, nedosahují striktních požadavků na „terapeutickou jakost“ Young Living® a neměly by být nikdy považovány za stejnou třídu. Ačkoliv splňujeme všechny oficiálně požadované předpisy, Young Living si položil laťku standardů kvality ještě výše a vyrábí esenciální oleje nejvyšší kvality a čistoty.